WOT PRZED OSTRÓDZKĄ POLICJĄ I RATOWNIKAMI W TURNIEJU SŁUŻB MUNDUROWYCH W SIATKÓWCE

W miniony piątek 5 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej OCSiR w Ostródzie przy ul. Kościuszki 22A odbył się XXIII Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Ostródy. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z ostródzkich służb: Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Ochotniczej Straży Pożarnej i Wojsk Obrony Terytorialnej.

Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie sportu jako form aktywnego wypoczynku i rekreacji ruchowej oraz integracja ostródzkich służb mundurowych.

Turniej od początku istnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród samych zawodników. Grać mógł każdy czynny zawodowo lub emerytowany funkcjonariusz, ratownik lub przedstawiciel służb i organizacji wspierających. Wszyscy uczestnicy spotkali się w swoim czasie wolnym, reprezentując poszczególne służby mundurowe i ratownicze.

Turniej został rozegrany systemem – „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów bez udziału publiczności. Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjaznej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry „fair play”.

W tegorocznych zawodach zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Wojsk Obrony Terytorialnej. Drugie miejsce
wywalczyła drużyna Policji (KPP Ostróda), trzecie miejsce na podium zajęli reprezentanci ostródzkiego Ratownictwa Medycznego.

Wyniki z meczów policjantów to 3 wygrane kolejno z: PSP Ostroda, OSP Ostróda i Ratownictwem Medycznym oraz 1 mecz przegrany z Wojskami Obrony Terytorialnej.

Drużyna Policji, posiadająca spośród ośmiu grających zawodników w barwach ostródzkiej komendy sześciu zawodników PKS Mazury Volleyball Team, zagrała w składzie:

1. Uścinowicz Artur – kpt
2. Wasiewicz Dawid
3. Piątek Marcin
4. Danowski Marcin
5. Sztukowski Radosław
6. Karpiński Kamil
+ 2 zawodników rezerwowych

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Żródło: PKS Mazury

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *