WIELKI SUKCES FILIPA CHEŁCHOWSKIEGO Z OSTRÓDY I ZDOBYTY PAS W MISTRZOSTWACH NIEMIEC!

Dziś, w sobotę 16 października, w niemieckim Lindburgu odbyły się Mistrzostwa Niemiec w Grapplingu oraz Brazylijskim Jiu Jitsu NAGA. Wielki sukces odniósł Filip Chełchowski z Akademii Młodego Wojownika w Ostródzie, który obronił tytuł zdobyty przed rokiem!

Zdobycie Pasa Mistrzowskiego w sportach walki to mega sukces,  ale obronić Pas Mistrzowski drugi rok z rzędu to sukces x 100 i tak właśnie stało się dziś!!!! – pisze dumny tata Filipa, Michał Chełchowski. – Filip dalej pisze swoją historię ,historie o której można by opowiadać i opowiadać.
W całych zawodach wystartowało w różnych kategoriach ponad 800 zawodników. Młody wojownik Filip Chełchowski drugi raz z rzędu zdobywa Mistrzostwo Niemiec w Grapplingu i na biodrach fightera znalazł się kolejny Pas Mistrzowski (czwarty do kolekcji).
Wszystkie walki Chudy (jak mówi o nim tata) zakończył przed czasem, nie dając rywalom szans – zakładając dźwignie na stawy oraz zaduszając przeciwników!
Po Grapplingu przyszedł czas na Brazylijskie Jiu Jitsu. Po 2 walkach zakończonych również przed czasem Filip znalazł się w finale. Niestety tu mimo walecznej postawy i niezwykle wyrównanej walce ostatecznie przeciwnik zdobył 2 punkty więcej. Filip w tej konkurencji zajął drugie miejsce i zdobył wicemistrzostwo Niemiec w BJJ .
Mega poziom, mega dobre walki, mega emocje, mega serducho i mega wspaniała postawa Chudego w każdej z walk. Emocje dostarczone przez Filipa nie do opisania! Dziękuję Synu dla takich chwil oddał bym wszystko!!! Jesteś Najlepszy!!!! – podsumowuje start Michał Chełchowski. – Mega podziękowania dla Tomasza Sobczyńskiego za pomoc w szlifowaniu naszego diamentu oraz dla Pauliny Bonkowskiej za te wszystkie lata – bez was by tego nie było!!! Wielkie podziękowania również dla Edward Woropaja i firmy Edi Pol za wsparcie zawsze dobre słowo i motywację do kolejnych wyzwań oraz pomoc w sfinalizowaniu treningów i wyjazdu na Mistrzostwa Niemiec. – kończy  Michał Chełchowski
Wielkie gratulacje, Filip!!!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *