WERNISAŻ WYSTAWY LENY JURASZ – UCZENNICY SP1 W MORĄGU

W poniedziałek 6 września w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu odbył się wernisaż wystawy „Kolorowy zawrót głowy”. Zaprezentowane zostały piękne i kolorowe prace Leny Jurasz – uczennicy kl. III Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu.

Mała artystka swoje prace tworzy w domu oraz w szkole. Do wykonywania swoich dzieł wybiera różnorodne przybory oraz materiały. Podczas spotkania uczestnicy  dowiedzieli się  więcej o pasji Lenki do malowania, jej inspiracjach, sukcesach oraz miłości do zwierząt.

Lena chętnie i ciekawie opowiedziała o swoich rysunkach oraz udzielała odpowiedzi na szereg niekonwencjonalnych pytań, dzięki czemu w zabawny sposób obecni poznali marzenia oraz dalsze plany autorki wystawy. W uroczystości wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Morągu, którzy oprócz zwiedzenia wystawy zapoznali się także z książkami poświęconymi kształtowaniu umiejętności plastycznych. Na zakończenie koleżanki i koledzy z klasy stworzyli dla Lenki wspólny pamiątkowy rysunek.

Wystawę można zwiedzać do 30 września w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki publicznej w Morągu.

Źródło: MBP Morąg

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *