V BIEG RODZINNY W LUBAJNACH I ZWIERZEWIE

W niedzielę 13 stycznie podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz piąty w Lubajnach i Zwierzewie odbył się V Gminny Zimowy Bieg „Rodzinne Bieganie”.

Uczestnicy mieli do wyboru dwie trasy 5-cio i 10-cio kilometrową. Pomimo roztopów, pruszącego mokrego śniegu wszyscy poradzili sobie z nią świetnie.Nie ważny był wynik, ale dobra zabawa i przezwyciężenie własnych słabości. Wszyscy biegacze otrzymali na mecie medal od sympatycznych i uśmiechniętych pań, a „szczęśliwcy” dostawali także uścisk wielkiego wiewióra i pozowanie do wspólnego zdjęcia. W biegu czynnie uczestniczył także wójt Gminy Ostróda, Bogusław Fijas, który osiągnął naprawdę dobry wynik.

Na wszystkich czekał później ciepły posiłek, pyszne ciasto i inne atrakcje na sali gimnastycznej szkoły w Zwierzewie.
Wydarzeniu towarzyszyły także licytacje i zbiórka datków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zebrane prawie 3 tysiące złotych. Była to naprawdę udana impreza. Inicjatorką wydarzenia jest radna Gminy Ostróda Anna Lewandowska.

Pełną fotogalerię z tego wydarzenia możecie obejrzeć tutaj: V GMINNY ZIMOWY BIEG „RODZINNE BIEGANIE” W LUBAJNACH I ZWIERZEWIE

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *