TRAGICZNY WYPADEK W CZERNIKOWIE Z UDZIAŁEM OSP. DWOJE DRUHÓW ZGINĘŁO. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW(FOTO)

Dzisiaj rano, na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Nie żyje 62 latek i jego 29- letnia koleżanka z Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

Dzisiaj, tj. 02.12.2021 około godz. 4:40 dyżurny toruńskiej komendy Policji otrzymał informację o zdarzeniu do jakiego doszło na drodze krajowej nr 10 w Czernikowie. Z informacji, które udało się zgromadzić policjantom wynika, że na skrzyżowaniu DK 10 z ul. Słowackiego doszło do zderzenia się pojazdu specjalnego Ochotniczej Straży Pożarnej z Czernikowa, który jechał do zdarzenia ogniowego z pojazdem ciężarowym marki MAN jadącym w kierunku Warszawy. Na miejscu zginął 62 -letni kierowca OSP oraz jego  29 -letnia koleżanka. Troje pozostałych strażaków trafiło do szpitali w Toruniu i Lipnie. 62- letni kierowca tir-a był trzeźwy.

Droga w tym miejscu od chwili zdarzenia była całkowicie zablokowana a policjanci przez kilka godzin wszystkich poruszających się tą drogą kierowali na objazdy. Na miejscu pracowali prokurator, policjanci kryminalni i Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy oraz z Komisariat Policji w Dobrzejewicach, którzy zbierali ślady i dowody w tej sprawie.  Teraz wszyscy śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się odpowiedzieć  na pytanie jaka była dokładna przyczyna tego zdarzenia.

O ofiarach tego wypadku pisaliśmy tutaj: DWOJE DRUHÓW Z OSP CZERNIKOWO EWELINA I JAN ZGINĘLI NA SŁUŻBIE, W DRODZE DO POŻARU

KMP Toruń

Post Author: redakcja

1 thought on “TRAGICZNY WYPADEK W CZERNIKOWIE Z UDZIAŁEM OSP. DWOJE DRUHÓW ZGINĘŁO. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW(FOTO)

    MSZ

    (3 grudnia 2021 - 01:16)

    Pasy były aby zapiete? Strażaków też obowiązują chyba…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *