TRAGEDIA NA TORACH W OSTRÓDZIE! KOBIETA ZGINĘŁA POD KOŁAMI LOKOMOTYWY!

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiejszego popołudnia w Ostródzie w okolicy ul. Mazurskiej. Na torach zginęła kobieta.

Do zdarzenia doszło dziś, w niedzielę 22 stycznia po godzinie 14:00.

Jak poinformował  nas st. kpt. Grzegorz Różański, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, do potrącenia kobiety przez lokomotywę doszło w okolicy ul. Mazurskiej w Ostródzie w pobliżu MPEC-u.

Doszło do potrącenia kobiety w wieku około 50 lat. W kobietę uderzyła przemieszczająca się na odcinku Ostróda- Olsztyn pojedyncza lokomotywa. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu informuje st. kpt. Grzegorz Różański.

Jak informuje st. kpt. Łukasz Zaniewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, strażacy zakończyli już działania na miejscu zdarzenia.

Ze względu na doznane obrażenia strażacy nie udzielali pierwszej pomocy – odstąpili od przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jak wynika z relacji maszynisty przekazanej strażakom na miejscu zdarzenia, kobieta miała wbiec na tory z nieznanego powodu. Na miejscu szczegóły zdarzenia ustala policja – powiedział st. kpt. Łukasz Zaniewski.

Aktualnie nitka torów w stronę Olsztyna jest zablokowana, wciąż stoi na niej lokomotywa biorąca udział w wypadku.

Na chwilę obecną nie znane są przyczyny wypadku czy kobieta chciał szybko przebiec przez tory, czy też była to, niestety udana, próba samobójcza.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *