TRADYCYJNA WARMIŃSKA SPIŻARNIA I JEJ WYJĄTKOWE SPECJAŁY JUŻ W OSTRÓDZIE!

Warmińska Spiżarnia to sklep, który znany jest doskonale już od 4 lat mieszkańcom Morąga. Mieszkańcy tego miasta cenią sobie jakość produktów lokalnych producentów i niezwykłe, tradycyjne smaki. Od niedawna Warmińska Spiżarnia otworzyła swoje podwoje dla smakoszy także w Ostródzie. Możemy wybrać się do niej na zakupy na ul. Jana Pawła II 16/26 naprzeciwko Galerii Mazurskiej.

Co wyróżnia ten sklep spośród wielu innych w naszym mieście?

Przede wszystkim znajdziemy w nim smaczne i zdrowe produkty od lokalnych producentów. Wśród nich są: ciasta, pieczywo, wędliny, warzywa, owoce, ryby, oleje, herbaty, kawa, żur, barszcz czerwony, syropy, pasty na chleb czy soki. I na tym jeszcze nie koniec. Nie sposób wymienić całego szerokiego asortymentu produktów, które tu znajdziecie.

Wszystko starannie wyselekcjonowane i wybrane przez właściciela Piotra Chłopika, który sam dba o jakość i świeżość produktów zamawianych do Warmińskiej Spiżarni.

Pan Piotr zajmuje się także od kilku lat suplementami diety, które można również kupić w jego sklepie. Znajdziecie w nim szeroki wybór witamin czy produktów wzmacniających m. in. naszą odporność, wspierających aktywność czy pomagających w walce z chorobami. Pan Piotr pomoże także w dobraniu odpowiednich witamin czy suplementów, które wesprą nasz organizm, a nie mu zaszkodzą.

Warto dodać, że Warmińska Spiżarnia w Moragu otrzymała wyróżnienie w Plebiscycie Gospodarczym Lokalne Lazuryty Przedsiębiorczości Powiatu Ostródzkiego 2020 w kategorii Najlepszy Produkt Regionalny!

Zachęcamy Was do odwiedzenia Warmińskiej Spiżarni w Ostródzie na ul. Ul. Jana Pawła II 16/26 (naprzeciwko Galerii Mazurskiej) lub w Moragu na ul. Mickiewicza 28.

Aktualnie w tych dwóch miejscach znajdziecie także szeroki wybór produktów w tym swojskich, które mogą ozdobić Wasz stół niezwykłymi potrawami i pozwolą delektować się wyjątkowymi smakami, nie tylko od święta.

Dodamy jeszcze, że także weganie i wegetarianie znajdą także coś dla siebie spośród szerokiej gamy produktów oferowanych przez Warmińską Spiżarnię.

Po aktualną ofertę zapraszamy na Fanpage Sklep Warmińska Spiżarnia

Zdjęcia: FotoMedia MM

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *