SZPITAL W OSTRÓDZIE OTRZYMAŁ PRALKĘ I SUSZARKĘ OD MEDIA EXPERT

Szpital w Ostródzie po raz kolejny otrzymał wsparcie w walce z koronawirusem. Dzięki wspólnej akcji Fundacji „Włącz się”, firmy Media Expert oraz marki Beko do ostródzkiego szpitala trafił nowy i bardzo przydatny w czasie epidemii sprzęt: pralka oraz suszarka.

W sumie do 100 szpitalnych oddziałów zakaźnych i ratunkowych w Polsce zostały przekazane nowoczesne, energooszczędne pralki i suszarki wraz z zapasem środków piorących.

16 takich zestawów trafiło do placówek przekształconych w szpitale zakaźne i od 16 marca przyjmujących wyłącznie chorych zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

W pomoc dla medyków zaangażowali się także pracownicy Media Expert i wolontariusze z Fundacji „Włącz się”. To oni skompletowali kilkadziesiąt zestawów obejmujących czajniki elektryczne, mikrofalówki, ekspresy do kawy, itd. które również trafiły do placówek opieki zdrowotne

Sprzęt taki jak pralka i suszarka jest bardzo ważny dla pracowników medycznych z ostródzkiego szpitala szczególnie teraz w czasie epidemii koronawirusa.  Dzięki niemu będą oni mogli swoje stroje służbowe wyprać przed powrotem do swoich rodzin, mieszkań czy domów. Ta możliwość zabezpieczy ich bliskich przed ewentualnym zakażeniem.

 

 

 

 

 

Post Author: redakcja

1 thought on “SZPITAL W OSTRÓDZIE OTRZYMAŁ PRALKĘ I SUSZARKĘ OD MEDIA EXPERT

    koralka

    (1 czerwca 2020 - 13:33)

    dziekujemy media expert, ze w takich czasach, gdzie i wam jest ciezko wykazaliscie sie takim dobrym sercem!1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *