samochód uderzył w bariery energochłonne na S7 w okolicy Miłomłyna

SAMOCHÓD UDERZYŁ W BARIERY ENERGOCHŁONNE NA S7 W OKOLICACH MIŁOMŁYNA

W ostatnim czasie sporo się dzieje na drogach naszego regionu. Groźne zdarzenia występują praktycznie codziennie. Może to za sprawą rozpoczęcia się wakacji? Nie wiemy, ale apelujemy o ostrożną jazdę. Tym razem we wtorek 27 czerwca rano samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na S7. Do zdarzenia doszło w okolicach Miłomłyna.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 7.00. Na S7 między Ostródą a Miłomłynem ( w okolicach Miłomłyna) samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną, która została uszkodzona na odcinku długości ok. 5 metrów. Samochodem podróżowały trzy osoby. Nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Pozostały na miejscu zdarzenia. Strażacy m. in. zabezpieczyli pojazd pod względem przeciwpożarowym i odłączyli akumulator – powiedział st. kpt. Łukasz Zaniewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Na miejsce zostały zadysponowane 2 zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłomłynie, 1 zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Ostródzie, a także OSP KSRG Małdyty (które ostatecznie zostały zawrócone do bazy).

Zdjęcia: KP PSP Ostróda – kpt. Mateusz Pawlaczyk

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *