ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM DLA UCZNIÓW „NASZA BIAŁO-CZERWONA”

Konkurs Fotograficzny „Nasza biało – czerwona” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie cieszył się wśród uczniów szkół ponadpodstawowych i placówek oświatowych powiatu ostródzkiego ogromnym zainteresowaniem.

Świadczy o tym ilość nadesłanych prac – były to aż 62 zdjęcia, które pokazały, jak ogromne znaczenie dla młodego pokolenia ma Polska i wszystkie symbole narodowe, które przez lata nas jednoczą. Spośród zgłoszonych fotografii powołane jury konkursowe wyłoniło laureatów, którzy w dniu 6 maja 2021 roku zostali wyróżnieni przez Starostę Ostródzkiego nagrodami.

Byli to:
  • Julia Mostowa laureatka I miejsca z pracą pod tytułem „Nauczę Cię, czym są te kolory, biały wraz z czerwonym” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Petöfi w Ostródzie
  • Kinga Niekochańska laureatka II miejsca z pracą pod tytułem „Nasza biało – czerwona” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie
  • Anna Końpa laureatka III miejsca z pracą „Ojczyzna – moją prawą dłonią” – uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Miłakowie.
  • Laureatką III miejsca ex aequo została także Joanna Balcerzak z pracą „Nasza biało – czerwona” – uczennica Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Staszica i CKU w Ostródzie, która z przyczyn zdrowotnych nie mogła przybyć na rozdanie nagród.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy. Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.
Źródło: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostródzie

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *