RODZINNE FERIE ZIMOWE W OSTRÓDZIE – CO? GDZIE? KIEDY?

Już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe. W Ostródzie dla najmłodszych przygotowanych zostało mnóstwo zajęć i atrakcji na czas wolny od szkoły, warto skorzystać.

 

Na zajęcia w ferie zapraszają: Centrum Kultury w Ostródzie, Basen Aqua Ostróda, Muzeum w Ostródzie, Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie i Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

Odkryj magiczny świat Disneya w Miejskiej Bibliotece Publicznej! Z okazji 100- lecia Disney’a zapraszamy dzieci w wieku 5- 13 lat na ferie w bibliotece! W planach moc atrakcji: wspólne czytanie, bajki na dużym ekranie, zajęcia kreatywne, gry planszowe! Zajęcia są bezpłatne!

Podczas Rodzinnych Ferii w ostródzkim Amfiteatrze vol. 5 zapraszamy Was do krainy magii i czarodziejstwa Harrego Pottera.
Będzie WYSTAWA, będą warsztaty kreatywne ( w tym roku robimy eliksiry, mandragory i piniaty-dynie ), będą zabawy, konkursy, turnieje z nagrodami, w tym konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z Harrego Pottera” i konkurs kreatywny „Sowa”, będą wyświetlone wszystkie filmy z naszym bohaterem, będzie turniej wiedzy o świecie Czarodziejek i Czarodziejów. Przez cały tydzień, od 22 stycznia do 29 stycznia przebywać będziemy w krainie magii.
Szczegółowy program znajdziecie na facebooku na stronie Rodzinne Ferie w Ostródzkim Amfiteatrze
Na zajęcia w ferie zaprasza także Park Trampolin JumpWorld: FERIE W PARKU TRAMPOLIN JUMPWORLD OSTRÓDA!
Więcej o Miejskim Balu Karnawałowym dla Dzieci przeczytacie tutaj: MIEJSKI BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W OSTRÓDZIE

Szczegóły na plakatach.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *