RESZKI, BRZYDOWO, SMYKÓWKO, TURZNICA I ORNOWO NA PODIUM W ZAWODACH POŻARNICZYCH W GM. OSTRÓDA

W minioną niedzielę 11 czerwca boisko sportowe w Brzydowie stało się areną ekscytujących zawodów sportowo-pożarniczych OSP. W Gminie Ostróda w Zawodach Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych wzięło udział aż 16 drużyn, składających się z 9 członków (w tym 11 drużyn męskich i 5 drużyn kobiecych). Zawody miały charakter szkoleniowo-doskonalący dla członków OSP i stanowiły wspaniałą okazję do integracji lokalnej społeczności. Tor do przeprowadzenia zawodów przygotowali członkowie OSP w Brzydowie.

W kategorii kobiet, pięć jednostek OSP stawiło się na starcie. Po zaciętej rywalizacji, na najwyższym stopniu podium uplasowały się drużyny z Turznicy i Brzydowa, które dzielnie zdobyły pierwsze miejsce ex aequo. Trzecie miejsce zajęły Panie z OSP Ornowo, natomiast czwarte i piąte miejsce przypadły drużynom z OSP Smykówko i OSP Reszki. To niesamowite osiągnięcie i dowód na siłę, determinację oraz umiejętności zawodniczek.
Wśród mężczyzn, rywalizacja była równie zacięta. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna OSP Reszki, która zdobyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła OSP Brzydowo, a trzecie miejsce przypadło OSP Smykówko. Kolejne miejsca zajęły OSP Turznica, OSP Glaznoty, OSP Idzbark, OSP Durąg, OSP Samborowo, OSP Stare Jabłonki, OSP Pietrzwałd oraz OSP Ornowo.
Zwycięskie drużyny, zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, otrzymały zasłużone puchary i dyplomy, które są nie tylko symbolicznym wyrazem uznania, ale także dowodem na ich wysiłek i poświęcenie.

Gratulujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i wspaniałą walkę!

Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *