PRZEDŁUŻONO REKRUTACJĘ KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH Z WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO DO SIECI KGW

Stowarzyszenie Teraz My ze Starych Jabłonek zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z województwa warmińsko-mazurskiego do przyłączenia się do SIECI KGW.
Głównym celem projektu jest utworzenie wojewódzkiej sieci Kół Gospodyń Wiejskich jako forum współpracy i silnej marki KGW w regionie.

Dla KGW, które przyłączą się do sieci zaplanowano cykl edukacyjny w ramach Akademii KGW, otwarte szkolenia, spotkania, doradztwo, kompleksowe wsparcie merytoryczne, pomoc w pozyskiwaniu i rozliczaniu środków dotacyjnych, animacje, udział w tworzeniu marki KGW województwa warmińsko-mazurskiego.

Szczegóły dotyczące projektu oraz regulamin i formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie internetowej www.mocnasiec.terazmy.org w zakładce „O projekcie → Dokumenty do pobrania”. Na stronie znajdziecie zarówno informacje dotyczące poszczególnych działań projektowych, jak również aktualne informacje związane z działalnością Kół w całej Polsce.

Zachęcamy również do polubienia fanpage projektu na www.facebook.com/mocnasiec, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszelkie nowości sieciowe.

Przyłączając się do Sieci zbudowane zostanie silne partnerstwo, które przyczyni się do wzrostu potencjału i profesjonalizacji KGW w województwie warmińsko-mazurskim.

Projekt pn. „MOCna SIEĆ” jest realizowany z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *