PROMOCJA OSTRÓDZKIEGO LO NR I IM. JANA BAŻYŃSKIEGO W MAŁDYTACH

Rozpoczął się czas kiedy uczniowie klas trzecich gimnazjum i ósmych szkół podstawowych podejmują ważną dla siebie decyzję,  czyli w jakiej szkole kontynuować naukę.

Chcąc ułatwić im ten wybór, Liceum Ogólnokształcące nr. I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie stara się jak najlepiej zapoznać ich ze swoją ofertą edukacyjną. Przybliża potencjalnym kandydatom dziedziny, w których będą mogli rozwijać swoje pasje poprzez udział w kołach zainteresowań, różnych akcjach, uroczystościach, wolontariacie czy sporcie.

Dlatego dziś 7 marca przedstawiciele ostródzkiego liceum obecni byli na Giełdzie Szkół w Małdytach zorganizowanych dla wszystkich gminnych placówek. Mogli w ten sposób przekazać jak najszersze informacje o liceum.

Uczniowie są zainteresowani spotkaniami, ponieważ zawsze na każdym z nich mogą trochę poeksperymentować z fizyką w formie zabaw i warsztatów. Całość w atmosferze  nowych wrażeń pozostaje w pamięci uczniów gimnazjum i szkół podstawowych, a my mamy nadzieję, że to wszystko przyda się podczas decydowania o wyborze szkoły i życzymy im jak najlepszych wyborów.

Zespół ds. promocji szkoły Jolanta Demczuk, Wioletta Ewartowska

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *