POSIADAŁ PONAD 800 GRAMÓW MARIHUANY. USŁYSZAŁ ZARZUTY

W najbliższym czasie przed sądem będzie tłumaczył się 45- latek, który posiadał ponad 800 gramów suszu roślinnego, kiedy został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze przeanalizowali uzyskane informacje i ustalili miejsce przebywania mężczyzny i natychmiast tam pojechali.

Okazało się, że 45- latek faktycznie posiada przy sobie susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Policjanci postanowili przeszukać również miejsce zamieszkania mężczyzny. I tak w budynku gospodarczym znaleźli ponad 800 gramów.

Funkcjonariusze zatrzymali 45 – latka i osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi powiatu iławskiego.

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

(jk/kh)

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *