REGION: POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELA PSA, KTÓREGO KTOŚ PRÓBOWAŁ UTOPIĆ W RZECE

Policjanci z Działdowa prowadzą czynności w związku z interwencją dotyczącą psa, który został znaleziony w reklamówce pływającej w rzece. Pies po wyciągnięciu z wody trafił pod opiekę osoby godnej zaufania. Dzisiaj (28.05.2020) przejdzie badania weterynaryjne. Policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela.

W środę (27.05.2020r.) oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie otrzymał informację o reklamówce, która pływała w rzece w miejscowości Malinowo, a w której znajdował się pies. Na miejsce skierowano policjantów, którzy potwierdzili ten fakt. W wyłowionej z rzeki reklamówce znajdował się pies oraz kamienie. Zwierzę, które miało na sobie czerwone szelki przeżyło. Psem zaopiekowała się osoba godna zaufania.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia i opis psa. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela psa, prosimy o kontakt z policjantami.

Jest to pies rasy mieszanej, średniej wielkości, maści biało-brązowej.

Zwracamy się z apelem o pomoc w ustaleniu właściciela psa. Uprzejmie prosimy osoby posiadające informacje na temat właściciela, okoliczności zaistniałego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Działdowie pod numerem telefonu 23 698 02 00, 23 698 02 01.

Źródło: KPP Działdowo

Post Author: redakcja

2 thoughts on “REGION: POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELA PSA, KTÓREGO KTOŚ PRÓBOWAŁ UTOPIĆ W RZECE

  zwierzolub

  (29 maja 2020 - 22:11)

  Wysłałam post o tej suni na stronie ministra Ziobro i prosiłam aby pan minister Ziobro podwyższył kary za przestępstwa wobec Zwierząt bo dotychczasowe łagodne wyroki zachęcają do przestępstwa. Dostałam odpowiedź,że minister Ziobro załatwia sprawy ludzi a sprawami zwierząt może KIEDYŚ się zajmie. Dlaczego kiedyś?? Prawo jest prawem,przestępstwo jest przestępstwem. Czy Zwierzęta mogą być ofiarami przestępstw dlatego,że szczekają a nie mówią??

  Alicja Stasiak

  (30 maja 2020 - 18:03)

  to nieprawdopodobne! kary powinny być bardzo wysokie, upublicznienie danych oprawcy! takie osoby to potencjalni bandyci, którzy są w stanie skrzywdzić i człowieka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *