PIJANI KIEROWCY W LUBAJNACH, WIRWAJDACH, OSTRÓDZIE I GM. GRUNWALD. JEDEN BYŁ POSZUKIWANY

W miniony weekend policjanci ostródzkiej drogówki pracowali na miejscu 8 kolizji. W ich ręce trafiło 4 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Bezpieczeństwo na drodze jest jednym z głównych celów jakie stawiają przed sobą ostródzcy policjanci. Pomimo apeli w dalszym ciągu mundurowi zatrzymują nieodpowiedzialnych kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu zdecydowali się kierować swoimi pojazdami.

Od piątku do niedzieli policjanci zatrzymali 4 takie osoby.

W piątek (10.09.2021r.) na terenie gminy Grunwald policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę hyundaia. Jak się okazało, siedzący za kierownicą 35- latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto, badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie pół promila. Za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

W sobotę (11.09.2021r.) o godz. 7:00 w Wirwajdach policjanci ostródzkiej drogówki zauważyli bmw, którego sposób jazdy wydał im się podejrzany. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli. Policyjny nos ich nie zawiódł. Siedzący za kierownicą 34- latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 1 promil.

Niecałą godzinę później, w Lubajnach, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowej kii. 52- latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

W niedzielę (12.09.2021r.) policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Jak się okazało, mężczyzna również kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto, okazał się być osobą poszukiwaną.

KPP OSTRÓDA

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *