PIERWSZY GOL OSTRÓDZIANINA KACPRA SEZONIENKI W EKSTRAKLASIE! (VIDEO!)

Świetne wieści napłynęły z Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik podejmował w ekstraklasie piłki nożnej Lechię Gdańsk. Pochodzący z podostródzkich Lichtajn, wychowanek Akademii Piłkarskiej Ostróda Kacper Sezonienko nie tylko wystąpił od pierwszej minuty w barwach Lechii, ale zdobył swoją debiutancką bramkę w ekstraklasie! Możecie zobaczyć ją poniżej.

Tuż przed przerwę dwie bramki zdobyli zawodnicy Lechii.

W 53. minucie Lechia przeprowadziła akcję marzenie. Kilka podań z pierwszej piłki po asyście Flavio Paxaio wykończył Kacper Sezonienko, zdobywając swojego pierwszego gola w Ekstraklasie i podkreślając swoją ostatnią wysoką dyspozycję! Świetny mecz ostródzianina i jego zespołu, który zakończył się wysokim wyjazdowym zwycięstwem Lechii 0:4

Z kronikarskiego obowiązku zaznaczmy, że w notesie sędziego oprócz bramki Kacper zapisał się też żółtą kartką, którą trzymał w 56 minucie. Kacper Sezonienko zagrał całe spotkanie.

Brawo Kacper! Jak widzimy, z każdym tygodniem zawodnik spod Ostródy zdobywa sobie coraz pewniejsza pozycję w zespole ekstraklasy, a dziś zdobył swoją pierwszą bramkę na najwyższym poziomie rozgrywek piłkarskich w Polsce!

Kacper Sezonienko był zawodnikiem Akademii Piłkarskiej od 8 roku życia. Przez cały ten czas jego trenerem był Maciej Czerkawski. Obserwujemy karierę Kacpra od dłuższego czasu i ten młody, utalentowany zawodnik spokojnie pnie się do góry.

Wypożyczenie do Lechii, po roku zakup zawodnika i profesjonalny kontrakt z ekstraklasowym zespołem, debiut w reprezentacji Polski do lat 17-stu, pierwsza bramka w reprezentacji, a w końcu debiut w ekstraklasie no i dziś pierwsza bramka!!!

http://

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *