PIĘKNY I WZRUSZAJĄCY KONCERT KOLĘD W SZKOLE PODSTAWOWEJ W IDZBARKU

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…” – taki grudniowy i niesamowicie ciepły dzień przeżyła społeczność Szkoły Podstawowej w Idzbarku, gdy w poniedziałek 19 grudnia późnym popołudniem rozbrzmiały pierwsze tony  świątecznego koncertu kolęd i pastorałek.

W pięknej scenerii, wśród gwiazd i gwiazdeczek, pachnących drzewek, w blasku świec i światełek  wystąpili wychowankowie, uczniowie i nauczyciele szkoły, a także mama z jednej uczennic – Pani Agnieszka Wojciechowska. W magiczną, świąteczną podróż zabrał wszystkich zgromadzonych szkolny chór pod batutą Pani Agaty Wierzbickiej, którego śpiew przeplatał się z występami wokalnymi przedszkolaków i uczniów klas I-III, solistów instrumentalistów i recytatorów. To pierwsze takie wydarzenie w dziejach placówki.

 

Tego popołudnia w  swoich progach szkoła gościła przedstawicieli organu prowadzącego, mieszkańców Idzbarka i okolic, rodziców, sponsorów oraz przyjaciół szkoły. Spotkanie zakończyło się owacjami na stojąco i pozwoliło poczuć magię zbliżających się Świąt.
Szczególne podziękowania należą się tym, na których wsparcie szkoła zawsze może liczyć: Ostróda Recycling, Grupa CDS – Centrum Dobrego Smaku, Stiv-oil Stefan Chmielewski, Firma Bąbel-Trans  Przemysław Reszczyński.
Filmy i fotorelacja z koncertu dostępne są pod linkiem: http://spidzbark.szkolnastrona.pl/a,787,jest-taki-dzien-bardzo-cieply-choc-grudniowy

Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *