PAWEŁ DAWIDOWICZ LEPSZY OD KAMILA GLIKA!!!

Już 1 października nowa odsłona Fify 2022. W związku z tym zostały ogłoszone statystyki reprezentantów Polski w piłce nożnej w tej grze. Jeżeli chodzi o obrońców, pochodzący z Ostródy Paweł Dawidowicz ma złotą kartę i statystyki na poziomie 75 Lepszym od niego defensorem jest tylko zawodnik Southampton Jan Bednarek!

„Gorsze” karty mają między innymi Kamil Glik czy Bartosz Bereszyński. Na tym samym poziomie są Rybus i Kędziora. Oczywiście najlepszą kartę wśród piłkarzy Paulo Souzy ma Robert Lewandowski, który jest jednym z najlepszych piłkarzy w grze.

FIFA to najpopularniejsza z gier sportowych, a jej tryb Ultimate Team pozwala na budowania zespołu swoich marzeń za pomocą kart. W Fifa Ultimate Team znajdziesz tysiące kart piłkarzy, z których możesz złożyć swój zespół, dzielących się na różne kategorie: brązowe, srebrne, złote i specjalne, zależnie od oceny ogólnej i rzadkości w grze.

Cały film w którym ogłoszone są statystyki jakie będą mieli reprezentanci Polski w trybie FIFA Ultimate Team –

Warto też odnotować, że wychowanek Sokoła zanotował 50 mecz na poziomie Serie A. Wszystkie mecze rozegrał w barwach Hellasa Verona.

Krzysztof Ciesielczyk

Krzysztof Ciesielczyk

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *