PANIE Z KGW DURĄG Z NAJŁADNIEJSZYM STOISKIEM W KONKURSIE NA TARGACH W ELBLĄGU

W Elblągu na Starym Rynku, 25 i 26 września odbywają się targi w ramach operacji pn. „Polski e-bazarek szansą promocji lokalnych producentów rolnych”. Na targach prezentują się wystawcy oferujący na co dzień swoje produkty w serwisie Warmińsko-Mazurski E-Bazarek. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu odniosły kolejny sukces, po niedawnej wygranej w ogólnopolskim konkursie „Smaki Regionów. O tym wielkim sukcesie pisaliśmy tutaj: 
Tym razem zostały laureatkami konkursu w podczas targów w Elblągu na najładniejsze stoisko. W nagrodę otrzymały 2500 zł. 

Podczas targów zwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertą produktową i uzyskać informację na temat oferowanych produktów, ich jakości, właściwościach, pochodzeniu, bezpośrednio u wystawców. W konkursie na „Najładniejsze stoisko”, którego rozstrzygnięcie nastąpiło na uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień targów.
Oto laureaci:
  • I miejsce  – KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH „DURĄG”
  • II miejsce  – PASIEKA PSZCZELE SKARBY IZABELA i PIOTR KOWALSCY
  • III miejsce – STANISŁAW CHORĄŻYCZEWSKI

Przypomnijmy, że o Paniach z KGW Durąg rozpisywały się ostatnio ogólnopolskie media, moglismy je także obejrzeć na szklanym ekranie, chociazby np. w Teleexpressie: ZWYCIĘŻCZYNIE BITWY REGIONÓW – PANIE Z KGW W DURĄGU W TELEEXPRESSIE! (video)

Organizatorzy zapraszają jeszcze dziś, w niedzielę 26 września do Elbląga na drugi dzień targów w godzinach 9-16
A my gratulujemy kolejnego sukcesu Kołu Gospodyń Wiejskich z Durąga!

WMODR Olsztyn/red

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *