OTWARCIE STREFY ODNOWY I RELAKSU PRZY BASENIE W OSTRÓDZIE

W środę 5 lutego nastąpiło oficjalne otwarcie „Strefy Odnowy i Relaksu – przy basenie” w Ostródzie.

Brali w nim udział zaproszeni goście oraz osoby, które chciały poznać to miejsce i pracujących w nim specjalistów. Ci ostatni oprowadzali po swoich gabinetach i opowiadali o swojej pracy.

Strefa Odnowy i Relaksu to miejsce, w którym pracują osoby zajmujące się naszym zdrowiem i urodą. Znajdziemy je w budynku basenu miejskiego w Ostródzie.

W Strefie Fizjo Aleksandry i w Gabinecie Masażu i Terapii Jantarnia zadbamy o nasz kręgosłup, mięśnie i stawy. Możemy tam skorzystać z masaży leczniczych (częściowych i całościowych) oraz relaksacyjnych (masaż świecą, gorącymi olejami, kamieniami wulkanicznymi czy stemplami ziołowymi), a także z terapii manualnej i zabiegów na ciało.

Panie z problemami zdrowotnymi natury intymnej znajdą pomoc i wsparcie w Strefie Fizjo Aleksandry, która specjalizuje się z fizjoterapii uroginekologicznej koncentrującej się na nieinwazyjnym i zachowawczym leczeniu problemów kobiecych natury intymnej występujących często m. in. po ciąży i połogu.

Jeśli chcemy poprawić wygląd i\lub odmłodzić naszą twarz, możemy wybrać się do Beaty ze Strefy Pielęgnacji Twarzy. W ofercie jest m. in. oczyszczanie wodorowe za pomocą urządzenia Aqua H2 Beauty. Aktualnie w Ostródzie tylko właśnie Strefa Pielęgnacji Twarzy Beata posiada specjal maszynę, która odnowi, zregeneruje, oczyści naszą skórę oraz spłyci zmarszczki za pomocą oczyszczania wodorowego.

Jak mówi przysłowie oczy są zwierciadłem naszej duszy. O podkreślenie i wydobycie ich naturalnego piękna, w tym o brwi i rzęsy zatroszczy się Izabela Brow & Lash Artist.

W Strefie Manicure Pedicure Marlena zadbamy o wygląd naszych dłoni i stóp. Eleganckie kobiety na pewno będą zadowolone z wykonanej tam stylizacji paznokci.

Strefa Odnowy i Relaksu – przy basenie w Ostródzie to miejsce, w którym kompleksowo zajmą się Wami specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, często posiadający unikatowe umiejętności i kwalifikacje. Warto tam się wybrać i skorzystać z ich usług.

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *