społecznik roku 2023 Sebastian Radzimiński

OSTRÓDZIANIN SEBASTIAN RADZIMIŃSKI SPOŁECZNIKIEM ROKU WARMII I MAZUR 2023!

Po raz kolejny Federacja FOSa czyli Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego chcąc nagrodzić aktywne osoby działające w obszarze pomocy społecznej zorganizowała konkurs na Społecznika Warmii i Mazur. W tym roku pierwsze miejsce zajęły dwie osoby.

Są to: Anna Lewikowska oraz ostródzianin Sebastian Radzimiński, który podzielił się refleksją na temat konkursu w mediach społecznościowych:


Zostałem społecznikiem Warmii i Mazur 2023!
Co powiedzieć? Nie wiem. Po pierwsze dziękuję. Wszystkim tym, z którymi wspólnie udało się zbudować wiele inicjatyw możliwych. I niemożliwych też!
Jak stwierdzili organizatorzy – jest wśród nas mężczyzna – co nie jest częste. Tym bardziej się cieszę, cieszę się, że na podium, na pierwszym miejscu stoję wspólnie z Anna Lewikowska.
Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa – dziękuję najmocniej za zaufanie, dziękuję kapitule, nominowanym.
Trochę to zrządzenie losu. Ostatni rok poświęciłem bardziej Warszawie niż Ostródzie, ale to właśnie na Mazurach mam swoje serce.
Nagrodę odbieram dziś zdalnie, z Ustronia Morskiego, ponieważ biorę tu udział w szkole letniej kompetencji społecznych organizowanych przez Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego.
Ogromnie dziękuję teamowi RzeczJasna, Teresa Bejgrowicz, Aleksandra Brejnak, Dominika Siubra, Kinga Wiśniewska oraz p. Dyrektor SP2 w Ostródzie – Barbarze Wiśniewskiej.

Gratulujemy Sebastianowi zdobycia tak zaszczytnego tytułu!

Foto: Sebastian Radzimiński, Paweł Pietrzak

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *