OLIWIA CZARNECKA Z SAMBOROWA KRÓLEM STRZELCÓW I MISTRZYNIĄ POLSKI W FUTSALU DO LAT 17

W Żorach w hali miejscowego MOSiR odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski w Futsalu kobiet czyli piłce nożnej halowej do lat 17. Świetnie zaprezentowała się podczas Mistrzostw Oliwia Czarnecka z Samborowa w Gminie Ostróda, która nie tylko została Mistrzem Polski wraz ze swoimi koleżankami ze Stomilu Olsztyn (w tym m.in. z Weroniką Gadomską z Ostródy), ale jeszcze okazała się najlepszą strzelczynią turnieju!

Zawodniczka z Samborowa pierwsze kroki w piłce nożnej stawiała w Płomieniu Turznica.

W turnieju o Mistrzostwo polski, który odbył się w Żorach, zawodniczki Stomilu wygrały wszystkie swoje mecze grupowe. W ćwierćfinale olsztynianki pokonały zespół z Katowic. Półfinał to popis Oliwii Czarneckiej, która zdobyła wszystkie 3 bramki dla Stomilu w meczu z Tęczą Bydgoszcz.

Ostatecznie olsztynianki wygrały 3:2. by w finale nie dać szans zespołowi AZS UAM Poznań. Także tu jedną z bramek zdobyła Oliwia, Dzięki temu zwycięstwu olsztynianki w składzie z Oliwią Czarnecką z Samborowa i Weronika Gadomską z Ostródy zdobyły tytuł Mistrzyń Polski!

Dodatkowo Oliwia została najlepszą strzelczynią całego turnieju, zdobywając w sumie aż 9 bramek i wlanie przyczyniając sie tym samym do sukcesu swojej drużyny.

Gratulujemy i życzymy dalszych piłkarskich sukcesów!

Post Author: redakcja