OD PONIEDZIAŁKU PIĘCIU PIJANYCH KIEROWCÓW. JEDEN SKOŃCZYŁ NA DRZEWIE, INNY W ROWIE

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazało się 5 mężczyzn, którzy wsiedli za kierownice swoich pojazdów po alkoholu. Dwóch z nich spowodowało zdarzenia drogowe.

Tylko od poniedziałku policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców. Dwóch z nich spowodowało zdarzenia drogowe.

We wtorek (14.08.2018) około godz. 18:00 na trasie Chojnik- Królewo kierowca volkswagena na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna jechał z pasażerem. Obaj zostali przetransportowani do szpitala. Obaj byli pijani. To, ile promili w organizmie miał każdy z nich wykażą badania krwi.

Następnego dnia, w środę (15.08.2018) około godz. 15:30 w Brzydowie 27-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł do przydrożnego rowu. Badanie mężczyzny na zawartość alkoholu w organizmie wykazało blisko 1,5 promila tej substancji.

Pijani kierowcy to realne zagrożenie na drogach. Mimo wielu akcji profilaktycznych organizowanych przez polską Policje wciąż znajdują się osoby, które wykazują się skrajną nieodpowiedzialnością i wsiadają za kółko po alkoholu.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *