„O DWÓCH TAKICH” – OBEJRZYJ FILM NAGRANY PRZEZ MŁODZIEŻ Z OSTRÓDY (video)

Ostródzka młodzież działająca w ramach Grupy Filmowej SIC nagrała 45-minutowy film zatytułowany „O dwóch takich”. Wczoraj, 6 stycznia nastąpiła jego premiera. Zapraszamy do jego obejrzenia, a także wsparcia młodych ludzi przy ich następnym projekcie.

Czym jest Grupa Filmowa Sic? Jak pisze jeden z jej stałych członków, Artur Sułowski:

Jesteśmy grupą nastolatków z Ostródy, którzy chcą realizować swoje pasje, związaną z kinematografią. W tym projekcie (filmie „O dwóch takich – przyp. red) było zaangażowanych 18 osób. Jest to dramatyczny, pełen akcji i jej zwrotów oraz wzruszeń film. „O dwóch takich” z pewnością poruszy wyobraźnię jak i zaciekawi niejednego widza.

Naszych dwóch bohaterów przeżyje przygodę, która trwale zmieni ich życie oraz świat. Czy ciężkie doświadczenia łączą czy dzielą? Odpowiedź może być niejednoznaczna… Historia, która spotkała Adama i Borysa może odsłonić nam rąbka tajemnicy. Poruszające wydarzenia pozwolą wczuć się w rolę bohaterów i wypłynąć na głębokie morze naszego najnowszego filmu w reżyserii Filipa Pokrzywnickiego.

Nagrania trwały 4 dni, każdego dnia po 10-12 godzin i realizowane były w różnych lokacjach na terenie Ostródy.

  • scenariusz i reżyseria filmu „O dwóch takich” – Filip Pokrzywnicki,
  • zdjęcia i montaż – Michał Lendzion,
  • kierownictwo produkcji i  charakteryzacja – Melania Czaplejewicz
  • dźwięk i fotosy – Artur Sułowski

Wystąpili: Paweł Lisowski, Mikołaj Semerak, Maria Piotrowska-Roszkiewicz, Weronika Wajdyk, Adrian Gehrke, Jakub Macek, Emilia Nawotka, Oskar Kacała, Grzegorz Szymański, Laura Jasińska, Jakub Janosik

Młodzi twórcy w w najbliższym czasie będą nagrywać kolejny film. Byliby wdzięczni za każdą pomoc, która pomoże zrealizować projekt. Utworzyli zbiórkę, na której można ich wesprzeć. Tutaj link do zbiórki: https://zrzutka.pl/nd9vb6
Poniżej możecie obejrzeć film zrealizowany przez młodzież z Ostródy:

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *