NAUCZYCIELE ZE SZKOŁY W DURĄGU W HISZPAŃSKIEJ GRANADZIE W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Durągu mieli okazję zapoznać się z hiszpańskim systemem edukacyjnym. W dniach od 14 do 21 marca 2023 roku, grupa nauczycieli przebywała w hiszpańskiej Granadzie, gdzie obserwowali zajęcia prowadzone w szkole Ave Maria San Isidro.

Opiekunem grupy była dyrektorka szkoły, Maria de Czestochowa Molina Serrano, która zapewniła polskim nauczycielom ciepłe przyjęcie oraz możliwość udziału w zajęciach różnych przedmiotów. Nauczyciele mieli okazję zobaczyć, jak prowadzone są lekcje języka angielskiego, literatury, informatyki, matematyki, historii, geografii, fizyki, chemii oraz wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej.

Wizyta w hiszpańskiej szkole była dla nauczycieli z Durąga cennym doświadczeniem, które pozwoliło na poznanie nowych metod nauczania, jak również poznanie różnic w podejściu do edukacji między Polską a Hiszpanią. Była to również okazja do nawiązania kontaktów między nauczycielami z Polski i Hiszpanii oraz wymiany doświadczeń i pomysłów dotyczących edukacji. Wyjazd zorganizowany w ramach programu Erasmus+ był wyjątkowym i wartościowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.
Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *