LOVEROWI – OLA I DANIEL Z GMIN GRUNWALD I BARCIANY: 3000 KM NA ROWERACH PO EUROPIE

Loverowi to para zakochanych rowerzystów z nieprzypadkowymi romansami – górskie wyprawy i ciekawe miejsca. Płeć piękna ma na imię Ola, a brzydsza część to Daniel. Oboje pochodzą z Mazur – Aleksandra jest dumną reprezentantką gminy Grunwald i miejscowości Kiersztanówko, Daniel pochodzi z gminy Barciany.
Każdą wolną chwilę spędzają na jednośladach lub drepcząc po szlakach. W pewnym momencie swojej wspólnej historii postanowili podzielić się ze światem tym, co robimy. Okazało się, że jest sporo osób, którym to się podoba, a ich przygody bywają inspiracją.

Tak o sobie mówią:
Za nami już całkiem sporo. Nie jedną noc przy ognisku moglibyśmy opowiadać o naszych przygodach podczas wyprawy rowerowej Zakopane – Gdańsk, czy o historii każdej latarni, jaką zdobyliśmy w trakcie wyprawy Świnoujście – Hel.
Dotychczas, najbardziej dumni jesteśmy z ubiegłorocznej alternatywy dla wyprawy przez Europę – przejechaliśmy 1500 kilometrów szlakami Green Velo, ruszając z Elbląga, a kończąc w Sandomierzu. Całe szczęście nie musimy czekać na strzelający ogień, aby podzielić się wspomnieniami – zapraszamy na nasz kanał na Youtube, gdzie znajdują się relację z każdej naszej rowerowej historii.
Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia – w czerwcu ruszamy w naszą największą wyprawę, której nazwa zdradza wiele – EuroBajk’a. Przejedziemy 3000 kilometrów, odwiedzając 7 państw i dziesiątki niesamowitych miejsc.
Wszystko z namiotem w tle – obozowe życie na rowerze. Perspektywa dotarcia rowerami do Wenecji powoduje gęsią skórkę na naszych rękach. Nie możemy się doczekać początku wyprawy – cieszymy się, że dzięki Ostróda Flesz dotarliśmy do Ciebie – zostań z Nami na dłużej – Jedźmy razem!” – kończą Ola i Daniel.
O ich niezwykłej wyprawie będziemy pisać już wkrótce na naszych łamach.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *