LIKWIDACJA NIEOPŁACONYCH GROBÓW NA CMENTARZU PRZY UL. SPOKOJNEJ! MACIE CZAS DO 15 LISTOPADA

Uwaga! Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, szykuje się likwidacja nie opłaconych grobów na cmentarzu przy ul. Spokojnej. Warto sprawdzić, czy grób, którym się opiekujemy jest opłacony, by uniknąć jego likwidacji!

Miejska Administracja Budynków Komunalnych Sp. z o. o. w Ostródzie informuje, że w dniach 04.05.2021 r. – 14.05.2021 r. na cmentarzu komunalnym przy ul. Spokojnej dokonano przeglądu grobów zaniedbanych, opuszczonych, w tym także pozbawionych imiennych tablic , co do których nie wniesiono żadnych zastrzeżeń oraz nie wniesiono obowiązujących opłat po 20 latach od założenia grobu.
W przypadku gdy do 15.11.2021 r. nie zostaną dopełnione przez dysponentów grobów w/w formalności zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych groby zostaną zlikwidowane, a miejsca grzebalne po tych grobach powrócą do dyspozycji zarządcy cmentarza.
Lista grobów przeznaczonych do likwidacji znajduje się biurze zarządcy cmentarza mieszczącym się przy ul. Kolejowej 10 pokój nr 5.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *