KORALIKI PYSSLA, GRY, SZYCIE, PRACE PLASTYCZNE I CZYTANIE CZYLI FERIE Z OSTRÓDZKĄ BIBLIOTEKĄ

W środę 23 stycznia w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w ostródzkim zamku dzieci mogły spotkać się podczas Warsztatów Art, na których tworzyły małe dzieła z koralików pyssla.

Cierpliwość i precyzja to cechy, które przydawały się podczas tych zajęć. Milusińskim pomagały jak zwykle niezastąpione panie bibliotekarki oraz opiekunowie. Powstały ciekawe i kolorowe prace.

Warsztaty art to nie jedyna propozycja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostródzie na spędzenie ferii zimowych. Codziennie od godziny 11:00 w ostródzkim zamku dzieciom czytane są opowiadania Melanii Kapelusz na podstawie, których powstają różne prace.

25 stycznia i 1 lutego w bibliotece w ostródzkim zamku od godziny 16:00 odbędą się także turnieje gier towarzyskich, a 30 stycznia najmłodsi i ich opiekunowie będą mogli wspólnie szyć kota podczas warsztatów „Mama i ja”.

W Filii nr 3 Biblioteki Miejskiej na ul. Chrobrego 2 podczas ferii także odbywają się zajęcia dla dzieci. Najmłodsi mogą podczas nich poznać poezję Wandy Chotomskiej oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach plastycznych, a 1 lutego w konkursie recytatorskim.

Szczegóły o zapisach i numery telefonów na plakatach.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *