KONCERT CLEO W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE JUŻ W PIĄTEK 30 LIPCA!

CLEO, niezwykle utalentowana i popularna wokalistka wystąpi już w piątek 30 lipca w ostródzkim amfiteatrze. Początek koncertu o godz. 19:00!

Ostróda, Amfiteatr ul. Mickiewicza 17A

Bilety: kasa Amfiteatru, ul. Mickiewicza 17A

Bilety w internecie: KUP BILET NA KONCERT CLEO W OSTRÓDZIE

CLEO – niezwykle utalentowana wokalistka oraz autorka tekstów. Dzięki jej słowiańskiemu urokowi możemy o niej mówić pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, a na dodatek królowa YouTube’a.

Wydany w 2013 roku singiel „My Słowianie” cieszy się w sumie ponad 100 milionami odsłon. Muzyka Cleo cieszy się ogromną popularnością także w wersji analogowej! Wydana w 2014 płyta HIPER/CHIMERA stała się potrójną platyną. Nie spoczywając na laurach w 2016 Artystka wydała kolejną płytę, która jeszcze w przedsprzedaży zyskała status złotej płyty i kilka miesięcy później stała się podwójną platyną.

Wakacje 2019 roku niezwykle umiliła nam dzięki piosence „Za krokiem krok” i to właśnie ten utwór stał się Przebojem lata RMF FM i Polsatu.

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką, czego dowodem są jej profile w mediach społecznościowe, które zgromadziły łącznie ponad 1,5 miliona fanów! Najnowsze przeboje: „Dom” czy „Kocham” nieprzerwanie królują w radiowych listach przebojów, a wakacyjne imprezy nie mogą się odbyć bez nich.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *