KOLEJNY SUKCES OSTRÓDZKIEGO TEATRU PRZEBUDZENI – I MIEJSCE NA FESTIWALU W KRAKOWIE!

Wczoraj informowaliśmy Was o sukcesie ostródzkiego Teatru Przebudzeni podczas IV Wołomińskiego Festiwalu Teatralnym. Pisaliśmy o tym tutaj: TEATRY: ŁO/MEN Z LUBAWY I PRZEBUDZENI Z OSTRÓDY NAJLEPSZE NA IV WOŁOMIŃSKIM FESTIWALU TEATRALNYM

Nie minęło 24 godziny, a tu kolejny wielki sukces ostródzkiego teatru. Tym razem nowe przedstawienie „Na pohybel”, którego premiera odbyła się zaledwie tydzień temu, zachwyciła jurorów i widzów i otrzymało 1 miejsce na Festiwalu OFMAT w Krakowie!

To cykliczne wydarzenie organizowane od 6 lat przez Stowarzyszenie Eksit w ścisłej współpracy ze Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. OFMAT to nie tylko prestiżowy konkurs teatralny ale również: warsztaty, wykłady, dyskusje, spektakle gościnne i integracja. Każdego roku festiwal odbywa się pod innym hasłem – wtajemniczeniem, które staje się prowokacją do dyskusji o teatrze.

OFMAT słynie nie tylko z wysokiego poziomu prezentacji konkursowych ale również ze znakomitego jury, w którym zasiadały persony takie jak: Adolf Weltschek, Małgorzata Bogajewska, Bogdan Renczyński, Dariusz Skubaczkowski, Zbigniew Bajek, Arti Grabowski, Katarzyna Deszcz, Szczęsny Wroński, Piotr Pilitowski, Jerzy Zoń, Mariusz Grzegorzek, Dariusz Gorczyca, Jan Jurkowski, Piotr Borowski i wielu innych znakomitych artystów.

Gratuulujemy.

Foto: Teatr Przebudzeni

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *