KOLARZ NA „DOPINGU” W LIWIE I KIERUJĄCY Z AKTYWNYM ZAKAZEM W MORLINACH

Wczoraj policjanci referatu ruchu drogowego w trakcie pełnionej służby na drogach powiatu ujawnili kierującego, który poruszał się swoim pojazdem wbrew obowiązującemu zakazowi natomiast drugi z nich podróżował swoim jednośladem na podwójnym gazie.

We wtorek (14.03.23) w miejscowości Morliny w gminie Ostróda patrol referatu ruchu drogowego KPP Ostróda zatrzymał do kontroli drogowej 32-latka, który kierował swoim bmw pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zaskakującym jest fakt, iż ów zakaz obowiązuje od lutego bieżącego roku, a mężczyzna już postanowił nie stosować się do zasądzonego wyroku. Pojazd zabezpieczono na parking strzeżonym. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania kierujący ponownie trafi przed sąd.

Również wczoraj (14.03.23) w miejscowości Liwa w gminie Miłomłyn policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 64-latka, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna urozmaicił sobie jazdę swoim jednośladem spożywając uprzednio alkohol. Badanie wykazało obecność ponad 1,5 promila tej substancji w jego organizmie. Jego rower zabezpieczono w miejscu zamieszkania. Na mężczyznę nałożono mandat karny w wysokości 2500 złotych.

(mp)

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *