KIERUJĄCA „LATAJĄCYM MERCEDESEM” NA S7 W MOMENCIE ZATRZYMANIA BYŁA PIJANA!

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na trasie S7 w okolicy miejscowości Leszczynka Mała w gminie Małdyty. Według wstępnych ustaleń 29-letnia kierująca mercedesem nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj (12.05.2022r.) około godz. 14:00. Pisaliśmy o tym na gorąco tutaj: POTĘŻNE DACHOWANIE NA S7! ROZBIŁO SIĘ AUTO Z KIEROWCĄ WIDMO! TRWAJĄ JEGO POSZUKIWANIA!

i tutaj: POSZUKIWANYM KIEROWCĄ LATAJĄCEGO NA S7 SAMOCHODU JEST KOBIETA!

Według wstępnych ustaleń kierująca samochodem mercedes nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego zjechała na pas zieleni przejechała przez płot zatrzymując się na drodze serwisowej. Bezpośrednio po zdarzeniu kobieta pozostawiła swój pojazd i oddaliła się w nieznanym kierunku.

Podjęte czynności doprowadziły policjantów do miejsca zamieszkania mieszkanki gminy Pasłęk, której stan jednoznacznie wskazywał na to, że mogła prowadzić swój pojazd w stanie nietrzeźwości, co tłumaczy powód oddalenia.

Badanie wskazało obecność prawie 2 promili alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Pojazd odholowano na policyjny parking.

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *