KAMPANIA „NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ. SZKODA CIEBIE NA TAKIE PATOKLIMATY”

„Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to główne hasło kampanii edukacyjno-profilaktycznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kampania jest adresowana przede wszystkim do młodych ludzi.

Akcja ma za zadanie zwiększyć świadomość młodych ludzi na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy.

Autorzy przedsięwzięcia chcą przestrzec młodych i ciekawych świata ludzi przed przestępcami, którzy narażają ich na utratę zdrowia, a nawet życia – czerpiąc z tego spore zyski.

W ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” powstał spot filmowy. Twórcy spotu m.in. przestrzegają o niebezpiecznych skutkach zażywania substancji psychoaktywnych tj.: depresja, zmiany skórne, wymioty, duszności, drgawki, zatrzymanie serca, a nawet śmierć.

Ogólnopolskie działania w ramach kampanii są zaplanowane do końca 2019 roku. Inicjatywa jest realizowana w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Spot filmowy: https://youtu.be/Wp-vF27-PPE

Źródło grafiki: MSWiA

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *