Poznaliśmy przedstawicieli Społecznej Rady Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego II kadencji. Rada jest ciałem o charakterze inicjatywnym, doradczym i konsultacyjnym Marszałka województwa.?php>
?php>
Głównym celem jej działania to tworzenie warunków do wykorzystania potencjału środowisk senioralnych poprzez ich reprezentowanie, wzmacnianie i integrowanie.?php>
?php>
Wśród dwudziestu dziewięciu członków Rady są przedstawiciele poszczególnych organizacji seniorskich, reprezentanci powiatów, wybrani przez konferencje plenarne środowisk seniorskich w poszczególnych powiatach czy przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.?php>
?php>
Powołanie Rady jest wynikiem wieloletniego wdrażania w regionie programu "Polityka senioralna województwa warmińsko-mazurskiego na lata 2014-2020" oraz partnerskiej, systemowej współpracy samorządu województwa warmińsko-mazurskiego z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa z Olsztyna, a także z wieloma innymi organizacjami, samorządami i instytucjami.?php>
Społeczna Rada Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego - II kadencja:?php>
1. Ludomira Murmyło - reprezentantka Elbląga, miasta na prawach powiatu,?php>
2. Marek Gulda - reprezentant Elbląga, miasta na prawach powiatu,?php>
3. Barbara Jadwiga Szpakowska-Bartyś - reprezentantka Olsztyna, miasta na prawach powiatu,?php>
4. Sabina Maria Dąbrowska - reprezentantka Olsztyna, miasta na prawach powiatu,?php>
5. Krystyna Kralkowska - reprezentantka powiatu giżyckiego,?php>
6. Wiesław Pietrzak - reprezentant powiatu węgorzewskiego,?php>
7. Teresa Kaca - reprezentantka powiatu piskiego,?php>
8. Zuzanna Obrycka - reprezentantka powiatu ełckiego,?php>
9. Wojciech Rudnicki - reprezentant powiatu mrągowskiego,?php>
10. Jerzy Konopko - reprezentant powiatu ostródzkiego,?php>
11. Ryszard Józef Kumelski - reprezentant powiatu nidzickiego,?php>
12. Krystyna Maria Kijewicz - reprezentantka powiatu bartoszyckiego,?php>
13. Ryszard Ławrynowicz - reprezentant powiatu iławskiego,?php>
14. Lech Bober - reprezentant powiatu nowomiejskiego,?php>
15. Maria Magdalena Kaliszewicz - reprezentantka powiatu kętrzyńskiego,?php>
16. Jolanta Adamczyk - reprezentantka powiatu lidzbarskiego,?php>
17. Antoni Wąsowicz - reprezentant powiatu braniewskiego,?php>
18. Roman Kotkowski - reprezentant powiatu działdowskiego,?php>
19. Jadwiga Lipska - reprezentantka powiatu olsztyńskiego,?php>
20. Marek Aleksander Miros - reprezentant powiatu gołdapskiego,?php>
21. Janusz Hendzel - reprezentant powiatu oleckiego,?php>
22. Jerzy Giezek - reprezentant Polskiego Związku Działkowców Okręgu Warmińsko-Mazurskiego,?php>
23. Stanisław Walczak - reprezentant zarządu Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego,?php>
24. Jerzy Smukowski - reprezentant Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Wojewódzkiego w Olsztynie,?php>
25. Lidia Lejszo - reprezentantka Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur,?php>
26. Aleksander Pieczkin - reprezentant Porozumienia Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur,?php>
27. Stanisław Brzozowski - reprezentant Biura Rzecznika Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego,?php>
28. Wiesława Przybysz - reprezentantka Biura Rzecznika Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego,?php>
29. Katarzyna Koplińska - przedstawiciel Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz