FILIP CHEŁCHOWSKI MISTRZEM, JEGO SIOSTRA EMILKA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W BJJ!

Dziś w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu. Reweleacyjnie spisało się rodzeństwo z Ostródy. O sukcesach Filipa Chełchowskiego pisaliśmy już nie raz, teraz do drużyny dołączyła także jego młodsza siostra Emilka.
Dziś w szranki jako pierwsza stanęła Emilka. Na wagę wniosła całe 16.8 kg. Niestety w jej kategorii wagowej nie było przeciwniczek i musiała spróbować swoich sił w dużo wyższej kategorii – do 23. To o ponad 6 kg powyżej jej wagi. Emilka spróbowała swoich sił i….
W półfinale „Pszczoła:, jak pisze o niej tata Michał Chełchowski, zaprezentowała się wyśmienicie i po ciężkiej walce wygrywa bez straty punktu tym samym torując sobie drogę do finału. W finale Emilka trafiła na dziewczynkę dużo większą i cięższą. Mimo tego „Pszczółka” w tej batalii kontroluje przebieg walki, niestety w pewnym momencie traci pozycje i cenne 4 punkty, które ostatecznie zadecydowały o wyniku. Emilka ostatecznie zdobywa wicemistrzostwo Polski i to w dużo wyższej kategorii wagowej, co z pewnością stawia ją na samym szczycie kategorii do 18 kg. Coś pięknego!
Następnie przyszła pora na na jej starszego brata Filipa. Tu już była tylko ostra jazda na wysokich obrotach.
„Chudy” stoczył 2 ciężkie ale i pięknie poprowadzone przez niego walki i z przytupem zameldował się w finale Mistrzostw
Finał ciężki, ale w końcu to Mistrzostwa Polski. Najważniejsze, że pojedynek zwycięski i Filip ponownie został Mistrzem Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu!
Tak o podwójnym sukcesie swoich pociech pisze ich tata, Michał Chełchowski
Kiedyś było fajnie, jeździliśmy na zawody, Chudy wygrywał, zdobywa medale. No a teraz, teraz, teraz jest jeszcze fajniej!!!
Przyszedł w końcu ten czas, że do drużyny mistrzów dołączyła Pszczółka. Mała, ale jakże waleczna i zawzięta, by tak jak starszy brat sięgać po najwyższe laury .
Podwójna radość, podwójna ilość mega emocji i podwójna duma!!!
Powiem tak – coś pięknego i niesamowitego!!!
Brawo Nasze Kochane Zwariowane Dzieciorki jesteście najlepsi !!!!
Jak zawsze podziękowania dla całej ekipy Arachion Olsztyn ,Akademia Młodego Wojownika Ostróda oraz trenerom i wszystkich którzy wspierają i kibicują tym małym ale jak że wielkim Wojownikom
Gratulacje dla młodych zawodników, trenerów i rodziców za tak duże sukcesy!
Kiedys bylo fajnie, jezdzilismy na zawody Chudy wygrywal , zdobywal medale . No a teraz teraz , teraz jest jeszcze fajniej !!!
Przyszed w koncu ten czas że do druzyny mistrzów dolaczyla Pszczółka .Mała ale jak że waleczna i zawzięta by też jak starszy brat sięgać po najwyższe laury .
Dzisiaj w Mińsku Mazowiedzkim odbyły się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jutsu ..
Pierwsz do walki stanęła Emilka .Na wagę wniosła całe 16.8 kg 🙂Niestety w jej kategori wagowej nie było przeciwniczek i musieliśmy spróbować swoich sił w dużo wyższej kategori -23 czyli ponad 6 kg powyżej jej wagi .
W półfinale Pszczoła zaprezentowała się wyśmienicie i po ciężkiej walce wygrywa beż straty punktu tym samym torując se drogo do finału .
W finale niestety trafiamy na dziewczynkę dużo wieksza i cieższą od Emilki .Pszczółka w tej batali ku naszemu wielkiemu zdziwieniu kontroluje przebieg walki , niestety jednak w pewnym.momecie traci pozycjje I cenne 4 punkty które zadecydowały o wyniku .Emilka ostatecznie ZDOBYWA WICE MISTRZOSTWO POLSKI i to w dożo wyższej kat wagowej co z pewnością stawia ja na samym szczycie kat do 18 kg .COS PIEKNEGO !!!
Następnie przyszła pora na na Mr Filipa.
Tu już była tylko ostra jazda na wysokich obrotach.
Chudy stoczył 2 ciezkje ale i pięknie poprowadzone przez niego walki i z przytupem melduje się w finale MP
Finał ciężki ale szło
się tego spodziewać w końcu to MP ..
NO I MAMY TO PONOWNIE
FILIP MISTRZEM POLSKI BJJ !!!!!
Podwujan radość, podwójna ilość mega emocji i podwójna duma !!!
Powiem tak cos pięknego i niesamowitego!!!
Brawo Nasze Kochana Zwariowane Dzieciorki jestescie najlepsi !!!!
Jak zawsze podziękowania dla całej ekipy Arachion Olsztyn ,Akademia Mlodego Wojownika Ostróda oraz trenerom i wszystkich którzy wspierają i kibicują tym malym ale jak że wielkim Wojownikom

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *