DOBRE NOŻYCZKI FRYZJERSKIE – JAKIE WYBRAĆ?

Każdy profesjonalny stylista ma ich co najmniej kilka par. Nożyczki fryzjerskie: klasyczne, degażówki, do cieniowania, z grzebieniem to akcesoria, bez których nie możemy sobie wyobrazić funkcjonowania salonu fryzjerskiego.

 

Każdy profesjonalny stylista ma ich co najmniej kilka par. Nożyczki fryzjerskie: klasyczne, degażówki, do cieniowania, z grzebieniem to akcesoria, bez których nie możemy sobie wyobrazić funkcjonowania salonu fryzjerskiego. Musi je mieć każdy fryzjer, ale warto już na samym początku podkreślić, że każdy dobry fryzjer powinien mieć nożyczki dobrej jakości. Jest to takie akcesorium fryzjerskie, na którym w żadnym wypadku nie należy, a wręcz nie wolno oszczędzać. Kupno tanich nożyczek pozwoli nam jednorazowo zaoszczędzić dosłownie kilka złotych. Ale ostatecznie stracimy dużo więcej. Bo klienci najpewniej już do nas nie wrócą.

Tanie, kiepskie nożyczki są zazwyczaj okropnie tępe i chociaż może się wydawać, że tną włosy, to tak naprawdę je łamią i szarpią. W rezultacie włosy klientek szybko zaczynają okropnie wyglądać na końcach, a końcówki mocno się rozdwajają. A tego nie lubi żadna kobieta.

Zanim więc kupisz nożyczki, w pierwszej kolejności udaj się lub znajdź w Internecie hurtownię fryzjerską, która posiada dobrej jakości profesjonalne nożyczki uznanych marek. Przed zakupem musisz również zadać sobie kilka pytań o to, jakiego rodzaju nożyczek potrzebujesz? O jakiej długości? Dla praworęcznych czy może dla leworęcznych?

więcej:  https://www.fryzomania.pl/category/nozyczki-fryzjerskie

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *