DNI OSTRÓDY ROZPOCZĘTE! BURMISTRZ PRZEKAZAŁ KLUCZE DO MIASTA PAŃSTWU SZURGOT (video)

Oficjalnie otwarto tegoroczne Dni Ostródy. Choć początkowo otwarcie i przekazanie kluczy do miasta miało odbyć się na molo nad Jeziorem Drwęckim, jednak warunki pogodowe spowodowały, że uroczystość postanowiono przenieść do Urzędu Miasta.

W Urzędzie Miasta Ostróda Burmistrz Zbigniew Michalak oraz zastępca Burmistrza Agnieszka Krupa oficjalnie przekazali symboliczny klucz do miasta Państwu Ewelinie i Ryszardowi Szurgotom, którzy na 3 dni stali się nowymi włodarzami Ostródy.
Przez 3 najbliższe dni czeka nas wiele atrakcji, mamy nadzieję, że pogoda się ustabilizuje i weekend będzie słoneczny, a przynajmniej mniej deszczowy, niż mamy dziś.
Pomimo niesprzyjającej pogody gorąco życzymy wszystkim mieszkańcom i naszym gościom wspaniałej, niezapomnianej atmosfery😍 Bawcie się dobrze i bezpiecznie w Ostródzie – czytamy na fanpagu Miasta Ostróda
Co nas czeka przez weekend? Jedno jest pewne – nikt nie powinien się nudzić i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zajrzyjcie do naszej rozpiski: DNI OSTRÓDY 6-8 SIERPNIA – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZEŃ I KONCERTÓW!
foto, video: Miasto Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *