BIEG NA 6 TON CZYLI ZBIÓRKA MAKULATURY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

W poniedziałek 24 czerwca przed Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie na ul. Głowackiego 17 odbędzie się zbiórka makulatury. Akcja odbędzie się pod nazwą „Bieg na 6 Ton”. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie

Tak do udziału w akcji zachęcają jej organizatorzy:

PSYjaciele! 🙂

24 czerwca br. pod Urzędem Marszałkowskim w Olsztynie przy ul. Głowackiego 17 odbędzie się zbiórka makulatury. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na lokalne Schronisko dla Zwierząt.

Jeśli więc macie ochotę posprzątać swoje szuflady, tornistry dzieci, kredensy szwagrów, koniecznie to uczyńcie. Czekamy na Was od 10:00 do 14:00.

Liczymy, że wspólnymi siłami nakarmimy wiele Psich i Kocich brzuszków.

Hau! Miau! Kiziu! Miziu!

Monika Dąbrowska

Do tej pory akcję wsparli m.in. : żołnierze z 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady pułkownika Mirosława Brysia (na tę okoliczność przygotowali nawet pojazd, który pomieści dziesiątki kilogramów surowca), pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, Biblioteka Uniwersytecka UWM w Olsztynie, Przedszkole Miejskie nr 8 w Olsztynie, Są Wolniejsi – olsztyńska grupa biegowa.

Na poniedziałkowej zbiórce makulatury Bieg na 6 ton nie zabraknie także Psiaczków Bezdomniaczków. Towarzystwa dotrzymają Megi oraz Sonia, które poszukują nowej rodziny lub chociaż domku tymczasowego  (tak do pierwszego tygodnia października). Na ten czas Mokre Nosy zapewniają karmę!

Szczegóły wydarzenia znajdziecie pod poniższym linkiem: Bieg na 6 ton

Organizatorzy akcji Monika Dąbrowska i Bieg na sześć łap

Ta akcja bardzo nam się podoba łączy pomoc bezdomnym zwierzętom i środowisku naturalnemu.

 

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *