ANTONI WALCZAK Z DRAGON FIGHTER BYNOWO (GM. MIŁOMŁYN) TRZECI W MISTRZOSTWACH MMA POLSKA

O sukcesie Filipa Chełchowskiego z Akademii Młodego Wojownika podczas Mistrzostw MMA Polska, które odbyły się wczoraj, w sobotę 27 maja w Grodzisku Mazowieckim już Was informowaliśmy. Ale to nie koniec sukcesów zawodników z powiatu ostródzkiego w tej imprezie. Także po brązowy medal sięgnął zawodni klubu z Gminy Miłomłyn – Dragon Fighter Bynowo, Antoni Walczak.

Antek wystartował w kategorii Juniorów do 70, 3 kg. Przez turniej szedł jak burza, wygrywając kolejno walki z Jakubem Wagą z Poland Top Team Grudziądz, Bartoszem Nowickim z Octopusa Łódź. W półfinale niestety zawodnik z Gminy Miłomłyn musiał uznać wyższość Kacpra Fornalskiego z lublińskiej Strefy Walk.

W pojedynku o 3 miejsce w turnieju Antek znów okazał się zwycięski, pokonując Jakuba Kusińskiego z Octopusa Łódź. Tym samy stanął na najniższym stopniu podium i odebrał brązowy medal.

Wielkie brawa dla sportowca z klubu Dragon Fighter Bynowo! 

W turnieju wystartowała także inna przedstawicielka klubu z Bynowa – Amelia Błońska. Niestety z powodu braku przeciwniczek w swojej kategorii musiała walczyć w cięższej wadze. Miała sporego pecha – już w pierwszej walce doznała kontuzji i musiała pożegnac sie z turniejem. Życzymy zdrowia!

Foto: Dragon Fighter

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *