Zamknij

A. WIŚNIEWSKI I D. MARKOWSKI Z GRIZZLY TEAM WIRWAJDY MEDALISTAMI PUCHARU ŚWIATA!

11:11, 23.11.2021 redakcja
Skomentuj

Artur Wiśniewski i Damian Markowski siłacze z Grizzly Team Wirwajdy stanęli na podium podczas zawodów Pucharu Świata w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody Powerlifting Squat Benchpress Deadlift World Cup odbyły się w Siedlcach, które są kolebką polskich sportów siłowych. Damian Markowski zdobył srebro, a Artur Wiśniewski sięgnął po brązowy krążek. Siłaczom z gminy Ostróda pogratulował Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas.

Artur Wiśniewski wystartował w kategorii wagowej do 125 kg i zajął 5. miejsce, a Damian Markowski rywalizował za zawodnikami o wadze do 110 kg, sklasyfikowany został na 7. miejscu.

Zawodnicy zostali wyżej sklasyfikowani w kategorii służb mundurowych. Damian Markowski otarł się o złoto, bo przegrał tylko większą masą ciała i zdobył srebro, a Artur Wiśniewski zdobył brązowy medal.