38-LETNI STRAŻAK OCHOTNIK ZGINĄŁ TRAGICZNIE RATUJĄC INNYCH – DZIŚ ODDADZĄ MU HOŁD

Niedawno bo 21 września w Powiecie Ostródzkim w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Strażach Pożarnych, podobnie jak i w całym kraju, punktualnie o godzinie 18:00 rozbłysły sygnały świetlne i rozległy się sygnały dźwiękowe. To strażacy oddali ostatni hołd ogn. Pawłowi Chyle, który zmarł nagle podczas pełnienia służby w Komendzie Miejskiej PSP w Grudziądzu. Dziś we wtorek 27 września w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Strażach Pożarnych sytuacja powtórzy się. Ponownie przyczyną jest ludzka tragedia.

 

W całym kraju, ale i także w Powiecie Ostródzkim strażacy i druhowie o godz. 18.00 w swoich jednostkach za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych oddadzą hołd zmarłemu tragicznie podczas pełnienia działań ratowniczych druhowi z OSP Balice.

Dzisiaj w nocy druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Balice zostali zadysponowani do wypadku na A4, w którym samochód osobowy zderzył się z jeleniem. Podczas udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadku  w strażaków wjechało inne auto osobowe.

Mimo reanimacji życia 38-letniego druha nie udało się uratować. Poszkodowana druhna (żona zmarłego tragicznie-red.) w stanie ciężkim przebywa w szpitalu, z kolei stan trzeciego strażaka określany jest jako dobry.- informuje portal Strażacki.pl

Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

Zdjęcie: OSP Balice

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *