4 MEDALE – BRĄZOWE EMILKI I ZŁOTE FILIPA CHEŁCHOWSKICH PODCZAS PUCHARU POLSKI W BJJ i GRAPLINGU!!!

W Stargardzie odbył się dziś IV Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w Brazylijskim Jiu Jitsu oraz Graplingu. Jak zwykle mocny akcent w zawodach postawił Filip Chełchowski, jednak także jego młodsza sistra Emilka nie dała sobie w kaszę dmuchać. Obydwoje z imprezy przywieźli po 2 medale!

Dzisiejszy dzień dla obojga rodzeństwa oraz rodziców młodych zawodników obfitował w mnóstwo emocji, tym bardziej, że startowano w 2 dyscyplinach co wiązało się ze spora ilością walk .

2 brązowe medale dla „Pszczółki”

Emilka Chełchowska po ciężkich walkach wyszarpuje 2 brązowe medale! Niestety „Mała Pszczółka”, jak pisze o niej jej tata Michał, musi złapać jeszcze kilka kilogramów, by móc rywalizować ze znacznie cięższymi przeciwniczkami.
Tym razem Emilia znów musiała wystartować w wyższej kategorii wagowej, ale dała radę i dobrze się bawiła.

Filip tradycyjnie nie dał szans rywalom

Po kilku godzinach na macie zameldował się otrzaskany w walkach, choc młody wiekiem brat Emilki Filip. Mozna było się spodziewać świetnego występu i tak się stało.
Doskonale przygotowany młody sportowiec stoczył 3 walki w Brazylijskim Jiu Jitsu, nie dajac rywalom najmniejszych szans i nie pozwalając zdobyć nawet punktu. W finale walka została przerwana na korzyść Filipa ze względu na obrażenia doznane przez jego przeciwnika.
W drugim starcie starcie – graplingu, w którym wystartowało 14 zawodników, Filip także nie miał sobie równych. Pierwsze cztery walki to świetna postawa i gładkie zwycięstwa. Trudniej zrobiło się w finale, gdzie Filip stoczył ciężki, ale piękny i co najważniejsze zwycięski pojedynek!
Oznaczało to, że po dwóch brązowych medalach Emilki Filip zdobywa także dwa medale, ale z najcenniejszego kruszcu – złota!!! Co więcej, nie stracił w zawodach ani jednego punktu.!
Gratulacje dla Filipa, Emilki, rodziców i m.in. trenera Tomasza Sobczyńskiego z Akademii Młodego Wojownika z Ostródy.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *