11 RODZIN Z OSTRÓDY I OKOLIC WCIĄŻ CZEKA NA WSPARCIE! POSZUKIWANI DARCZYŃCY SZLACHETNEJ PACZKI!

,, Człowiek został stworzony dla człowieka, aby człowiek pomagał człowiekowi”- Św. Ambroży.
I Ty możesz pomóc! Finał Szlachetnej Paczki już 11.12-12.12. Został niecały tydzień, a jeszcze 11 rodzin z Ostródy i okolicy czeka na wsparcie. Są to rodziny, które nagle znalazły się w trudnej sytuacji, a Twoja pomoc sprawi, że będą mogły ruszyć dalej. Są to osoby samotne, schorowane, które nie mają na kim polegać, dzięki Twojej pomocy zrozumieją, że jednak są dla kogoś ważni. Są to rodziny wielodzietne, które z pokolenia na pokolenie, nie miały dobrych wzorców, łatwego startu i mimo wszelkich prób nie do końca wiedzą jak być zaradnym i poradzić sobie ze swoja sytuacją.
Twoja pomoc wskaże im drogę i będzie motywacją do dalszego działania. Są to rodziny, w których zabrakło zdrowia, a leczenie, czy rehabilitacje pochłaniają dużą część dochodów. Są to przede wszystkim ludzie, tacy sami jak my. Nie bądźmy obojętni. Zbierz znajomych, rodzinę, pracowników i stwórzcie Paczkę dla wybranej rodziny: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/?action=wybor_rodziny&place=menu
Jeśli chcesz pomóc, ale Twoje środki finansowe nie pozwalają na obdarowanie którejś z rodzin, możesz być współdarczyńcą i zakupić np. żywność, środki czystości, czy też ubrania. Odezwij się w tej sprawie do Szlachetnej Paczki w Ostródzie w wiadomości prywatnej, tam Tobą pokierują i wspólnie będziecie szerzyć dobro.
Nie możesz pomóc w żaden podany wyżej sposób? Udostępnij!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *