ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM WOŚP W OSTRÓDZIE!

Już 12 stycznia po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W finałowe granie włącza się tradycyjnie Ostróda. Ostródzki sztab, którego siedziba znajduje się w amfiteatrze, został już oficjalnie zarejestrowany.

WOŚP w bieżącym roku gra na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Przypominamy, że br. ostródzki szpital parokrotnie otrzymał sprzęt od WOŚP, a Ostróda zebrała rekordową liczbę pieniędzy – prawie 90.000 zł.
Ostródzki sztab informuje, że zbiera chętnych wolontariuszy do kwestowania na rzecz WOŚP. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do amfiteatru w Ostródzie do pok. 105 (do godz. 15.30), a po g. 15.30 – portiernia (wejście od hotelu Villa Port) do 10 grudnia. W załączeniu znajduje się wzór ankiety wolontariusza, który należy wypełnić, podpisać (w przypadku nieletnich potrzebny jest podpis rodzica lub opiekuna prawnego) i dostarczyć wraz ze zdjęciem legitymacyjnym. Ankietę można dostać również w amfiteatrze. Osoby, które chcą przeznaczyć dary na licytacje WOŚP lub w jakikolwiek sposób wesprzeć finał proszone są również o udanie się bądź kontakt telefoniczny (89 670 69 71) do amfiteatru.

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *