ZOSTAŃ LOKALNYM HEROSEM! SZLACHETNA PACZKA W OSTRÓDZIE POSZUKUJE WOLONTARIUSZY!

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy do rejonu w Ostródzie. Aby pomóc tym, którzy tego potrzebują potrzebni są wolontariusze. I ty możesz nim być, a przy okazji zostać Superbohaterem! Jak? To bardzo proste. 

SZLACHETNA PACZKA od łączy potrzebujących z tymi, którzy chcą ich wesprzeć. Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce?

Wolontariusz Szlachetnej Paczki to lokalny bohater! Dlaczego?
Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie.

Paczka łączy tych, którzy mają otwarte serca i chcą mądrze pomagać, z rodzinami, które potrzebują wsparcia. Tylko w 2017 r. do projektu włączyliśmy ich ponad 20 tys., a wartość materialna pomocy przekazanej im w ramach Paczki wyniosła prawie 54 mln zł!

Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny ponad 11 tys. Wolontariuszy SuperW. To oni docierają do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określają, jaki rodzaj pomocy da im szansę na realną poprawę w życiu.

Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie.

  • Jeżeli chcesz połączyć potrzebujących z tymi, którzy chcą im pomóc…
  • Jeśli chcesz mieć WPŁYW na to, co dzieje się w Twojej Gminie…
  • Jeśli nie boisz się wyzwań…
  • Jeśli stawiasz na swój samoROZWÓJ…
  • Jeśli chcesz poznać NOWYCH LUDZI, którym tak, jak Tobie, zależy na mądrej pomocy…
  • Ten projekt jest dla Ciebie !!!

Już dziś wejdź na www.superw.pl i zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki w rejonie Ostróda.

Masz wątpliwości, pytania? Pisz śmiało do lidera rejonu: aniarogowska@wp.pl

Zostań Wolontariuszem Paczki i zdobądź kluczowe kompetencje cenione na rynku pracy. Praca w zespole, praca projektowa, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu dużych wydarzeń, współpraca z biznesem i wiele innych możliwości! Zostań Lokalnym Herosem! Sam sprawdź na www.superw.pl

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Wbrew pozorom, nie zajmuje się robieniem paczek. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. Wolontariusze szukają rodzin i pracują z nimi. Darczyńcy przygotowują dedykowaną pomoc. A my tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi.

SZLACHETNA PACZKA to najlepiej zorganizowany projekt społeczny w Polsce. W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. Mądrość i nowoczesne technologie. Biedni i bogaci. Media i ukryta bieda. Serce i logistyka. SZLACHETNA PACZKA łączy to wszystko.

12 września odbędzie się studniówka Szlachetnej Paczki w Olsztynie na Starówce. Początek o godzinie 17.00.

Zapraszamy wszystkich kto chciałby wziąć udział w rozpoczęciu tegorocznego projektu.

Post Author: redaktor