ZNALAZŁ PIENIĄDZE NA PARKINGU – ODDAŁ POLICJI, TA ZNALAZŁA WŁAŚCICIELKĘ

Wzorową postawą obywatelską wykazał się mężczyzna, który znalazł na parkingu pieniądze i przekazał je policjantom, by Ci mogli znaleźć ich właściciela. Sprawą zajął się dzielnicowy, który jak po nitce do kłębka szybko dotarł do kobiety, która zgubiła banknoty.

W ubiegłym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zgłosił się mężczyzna, który znalazł na jednym z parkingów w mieście dużą kwotę pieniędzy. Zgłaszający przekazał je policjantom by mogły wrócić do swojego właściciela.

Sprawą od razu zajął się ostródzki dzielnicowy. Policjant pojechał na miejsce znalezienia banknotów i sprawdził, czy w pobliżu znajdują się kamery monitoringu, które swoim zasięgiem mogły obejmować miejsce zgubienia pieniędzy.  Funkcjonariusz odwiedził również pobliskie lokale usługowe, by porozmawiać z pracownikami o tej sprawie.

Jak po nitce do kłębka dzielnicowy dotarł do kobiety, która zgubiła pieniądze. Fakt, że była to właśnie ta osoba potwierdziły nagrania z monitoringu. Kobieta była klientką jednego z lokali, dzięki czemu policjant mógł szybko się z nią skontaktować i oddać zgubę.

KPP Ostróda

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *