ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU W OKOLICY BUDOWANEGO WIADUKTU

Wykonawca zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową wiaduktu nad linia kolejową nr 353 Poznań – Skandawa wraz z przebudową układu komunikacyjnego drogowo-kolejowego” informuje o następujących utrudnieniach:

  • dnia 31.05.2019r. (piątek) zostanie zamknięty wjazd na drogę DW2 od strony ciągu ulic Stapińskiego-Mazurska, w celu ułożenia brakującej nawierzchni z kostki na końcu drogi DW2. Dojazd do lokali znajdujących się wzdłuż ul. Drwęckiej możliwy będzie od strony ul. Olsztyńskiej. Utrudnienie potrwa 1 dzień. (Schemat nr 1)
  • dnia 01.06.2019r. (sobota) planowane jest zamknięcie dla ruchu samochodowego fragmentu ul. Drwęckiej na wysokości od mostu nad rzeką Drwęcą do wjazdu na drogę DW2 związane z rozpoczęciem robót bitumicznych. Dojazd do lokali znajdujących się wzdłuż ul. Drwęckiej możliwy będzie ciągiem ulic Stapińskiego-Mazurska, a następnie drogą DW2. Zamknięte dla ruchu pozostaje skrzyżowanie ulicy Drwęckiej z ulicą Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego. Utrudnienie potrwa do 06.06.2019r. (czwartek). (Schemat nr 2)

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *