ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU W OBRĘBIE CMENTARZY W OSTRÓDZIE OD 28.10 DO 2.11

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie informuje, że w związku ze świętem Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w organizacji ruchu w obrębie cmentarzy.

W obrębie ulic Olsztyńskiej i Spokojnej w Ostródzie wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy z kierunkiem ruchu od ulicy Olsztyńskiej do ulicy Osiedlowej. Na całej długości objazdu cmentarza wprowadzony będzie zakaz zatrzymywania się z tabliczką informującą o odholowaniu pozostawionego pojazdu. Takie zakazy wprowadzone będą również na ulicy Olsztyńskiej oraz na części ulicy Osiedlowej.

Za wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w obrębie ulic Spokojnej i Olsztyńskiej odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie.

W ciągu ulicy Chrobrego w Ostródzie na odcinku od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Piastowskiej (pierwszy wjazd od ulicy Czarnieckiego) wprowadzone będą również zakazy zatrzymywania się z tabliczką informującą o odholowaniu pozostawionego pojazdu.

Za wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w ciągu ulicy Chrobrego odpowiedzialny jest Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie.

Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 28.10.2022r. (piątek) od godz. 15.00 do 02.11.2022r (środa) do godz. 8.00.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *